Main menu

Faktoring

ubezpieczenia strzelce, ubezpieczenia lubliniec

Koniec z nieopłaconymi fakturami!

Zapewnij płynność finansową swojej firmy dzięki faktoringowi Idea Money!

Faktoring to wciąż stosunkowo mało znana w Polsce usługa zapewniania płynności finansowej firmy. Mało znana, ale niezwykle skuteczna! Pomaga bowiem przedsiębiorcom zwalczyć problemy finansowe wynikające z nierzetelności lub niewypłacalności kontrahentów.

Jak to działa?

Dzięki usłudze faktoringu nie musisz czekać na wpłatę od kontrahenta. Idea Money, czyli firma faktoringowa, z którą zawierasz umowę, zobowiązana jest do wypłacenia 80% wartości każdej wystawionej przez Ciebie faktury już następnego dnia. Pozostała kwota (po odliczeniu wynagrodzenia dla firmy pełniącej usługę faktoringu) wpływa na Twoje konto po spłaceniu zadłużenia przez dłużnika. Wynagrodzenie za usługę negocjowane jest przed podpisaniem umowy faktoringu.

Oferowany przeze mnie w ramach pośrednictwa faktoring obsługuje rzetelna i sprawdzona firma Idea Money. Oferta skierowana jest zarówno do małych, jak i bardzo dużych podmiotów. Dzięki temu rzeczywiście masz pewność wpłynięcia pieniędzy z faktury na swoje konto do 24 godzin. Pozwoli to upłynnić przepływ pieniędzy w Twojej firmie, a Idea Money zadba o szybszą spłatę długów przez Twoich kontrahentów!

Nie czekaj! Zadzwoń i spytaj o szczegóły.

Możemy spotkać się w dowolnym miejscu już za parę dni. Dojeżdżam wszędzie w Strzelcach Opolskich, Opolu, Nysie, Gliwicach i pobliskich miejscowościach.

Nobilis – ubezpieczenia i faktoring dla Twojej firmy